Пам’ятний захід вшанування захисника України Дунаєвського Сергія Михайловича

Дата: 15.07.2022 12:44

Сьогодні в Студенянській громаді відбувся пам’ятний захід вшанування захисника України Дунаєвського Сергія Михайловича, який загинув 14 липня 2016 року захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави в зоні АТО. Сергій загинув за нас, за наш спокій, за мир в Україні. Його подвиг длямайбутніх поколінь буде яскравим прикладом того, як потрібно любити і захищати свою країну.  Сільський голова Олексій Кирнасівський висловив слова співчуття матері загиблого Героя. Пам’ять Сергія вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки та могили Захисника.

Сергій назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України. Вічно житиме пам’ять про відважного Захисника України!

Герої не вмирають!
Вічна пам’ять та слава Героям!