14 липня виповнюється сім років з Дня загибелі нашого земляка,  воїна АТО - Дунаєвського Сергія Михайловича

Дата: 17.07.2023 09:15

14 липня виповнюється сім років з Дня загибелі нашого земляка, воїна АТО - Дунаєвського Сергія Михайловича, солдата зенітно-артилерійського взводу 46-го окремого батальйону спеціального призначення Збройних Сил України «Донбас Україна». Сергій загинув у місті Мар'їнка  Донецької області під час артилерійського обстрілу.

Указом Президента України № 189/2018 від 27 червня 2018 року, «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» Сергій нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Згідно Рішення Ради громадських організацій України від  7 грудня 2016 року нагороджений медаллю «ЗА НЕЗЛАМНІСТЬ ДУХУ».

Висловлюємо щирі співчуття родині і близьким загиблого.  Світла пам’ять про Сергія назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо… Пам’ятаємо…
  Герої не вмирають!