Структура

Вітаємо Вас на сторінці Центру надання соціальних послуг Студенянської селищної ради!

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Студенянської сільської ради Вінницької області»

Утворена Рішенням 45 позачергової сесії Студенянської сільської ради 7 скликання від 28 листопада 2019 року № 594.

У своїй діяльності керується Конституцією України, законами та кодексами України, нормативними актами Президента України, Постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства соціальної політики, рішеннями Студенянської сільської ради Піщанського району, а також Положенням.

Фактична адреса: 24715, Вінницька область, Піщанський район, с. Студена, вул. Соборна, 29 а.

Ідентифікаційний код юридичної особи: 43761111.

Електронна адреса: csp_studena_sr@ukr.net

Структура КУ «Центр надання соціальних послуг Студенянської сільської ради Вінницької області»

Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий.

Надання соціальних послуг у громаді (Відкрити)

Директор – Пазюк Ірина Олександрівна

Фахівець із соціальної роботи - Кордонська Тетяна Михайлівна Соціальний робітник - Пустива Галина Василівна

Соціальний робітник - Будна Таміла Іванівна

Для виконання завдань у ЦНСП функціонують два відділення:

- відділення соціальної допомоги вдома;

Завдання: надання соціальної послуги догляду вдома за місцем проживання/перебування громадян, які не здатні (частково не здатні) до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності і потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг у домашніх умовах.

Зміст соціальної послуги догляд вдома:

• допомогу у веденні домашнього господарства - закупівлю та доставку продуктів харчування, ліків та інших товарів, допомогу у приготуванні їжі, допомогу у прибиранні житла, дрібний ремонт одягу, взуття;
  • надання інформації з питань соціального захисту населення;
  • допомогу в отриманні безоплатної правової допомоги;
  • допомогу в оформленні документів, внесення платежів;
  • допомогу в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами - виклик лікаря, комунальних служб, транспортних служб, відвідування хворих у закладах охорони здоров’я;
  • допомогу в обробітку присадибних ділянок для сільської місцевості (площа обробітку присадибних ділянок визначається окремо для кожного конкретного випадку, але не більше ніж 0,02 гектара);

Соціальна послуга догляду вдома надається безоплатно.

- відділення соціальної роботи.

Завдання: проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді;

• виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;
  • здійснення соціального супроводу сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надання їм соціальних послуг за результатами проведеної оцінки потреб їх у таких послугах;
  • забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

Соціальна послуга надається безоплатно.