Довгоочікуваний міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям

Дата: 16.11.2017 10:09

Довгоочікуваний міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям Листопад дарує нам гарні дні з приємними подіями, які ввійдуть в історію Студенянської об’єднаної територіальної громади. Сьогодні розпочато реалізацію проекту «Міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям по вулиці Соборна в селі Студена Піщанського району Вінницької області - будівництво».

Метою проекту є залучення мешканців громади до занять спортом, популяризації та пропаганди здорового способу життя серед населення громади, яка налічує 3253 жителі, з них 1316 (40 %) – молодь до 35 років.

Будівництво проводиться за рахунок бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та за сприяння Народного депутата України Ю.Македона, відповідно до наказу Мінрегіону № 287 від 01.11.2017 р. «Про затвердження об’єктів будівництва», загальна вартість становить 1 млн. 498,5 тис. грн.