Центр надання соціальних послуг

ЗВІТ про надходження використання коштів за 2022 рік (Завантажити)

1. Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Поділля” здійснює підготовку за 26 професіями: (Завантажити) (Презентація)
  2. Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Студенянської сільської ради Вінницької області» (Відкрити)
  3. Створення Дитячого будинку сімейного типу (Відкрити)
  4. Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання в Україні (Відкрити)
  5. Родинам захисників, порадник для тих, чий герой у війську. (Відкрити)
  6. Звіт про проведену роботу КУ «Центр надання соціальних послуг Студенянської сільської ради» за 9 місяців 2023 року (Завантажити)

1. Впровадження державного стандарту соціальної послуги (Завантажити)
  2. Раннє втручання (Завантажити)
  3. Соціальні послуги (Завантажити)
  4. Бережіть найцінніше (Відкрити)
  5. Відвідування сімей (Відкрити)
  6. Благодійна акція (Відкрити)
  7. Про утворення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Студенянської сільської ради Вінницької області» (Завантажити)
  8. Положення про комунальну установу (Завантажити)
  9. Звiт за 2019 рiк (Завантажити)
  10. Нова соціальна послуга: "Тимчасовий відпочинок для батьків, які виховують дитину з інвалідністю" (Завантажити)
  11. Соціальний робітник (Завантажити)
  12. ”Фахівець із соціальної роботи” (Завантажити)
  13. Особам поважного віку допоможемо під час карантину! (Відкрити)
  14. Особам поважного віку допоможемо під час карантину! (Відкрити)
  15. Звіт про проведену роботу Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Студенянської сільської ради» за 2020 рік (Завантажити)
  16. Рішення (Завантажити)
  17. План роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Студенянської сільської ради Вінницької області» на 2022 рік (Завантажити)
  18. «Звіт про організацію надання соціальних послуг» комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Студенянської сільської ради Вінницької області» станом за 2021 рік (Завантажити)
  19. Інформація станом на 01.2.2022 року (Завантажити)
  20. 25 січня 2022 року в Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Студенянської сільської ради Вінницької області» відбулася робоча нарада з фахівцем із соціальної роботи та соціальними робітниками. (Завантажити)
  21. Про затвердження Програми розвитку надання соціальних послуг Студенянської сільської ради на 2021-2023 роки (Відкрити)
        - Програма розвитку надання соціальних послуг Студенянської сільської ради на 2021-2023 роки (Відкрити)