Оголошення

В цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога.

В зв'язку з цим ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання.

08:43 31.01.2023

Оголошення

Правові підстави проведення конкурсу: Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (зі змінами), від 21 серпня 2019 року № 792 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», наказ Відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Студенянської сільської ради Вінницької області від 18 січня 2023 року № 2 «Про проведення конкурсу та початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Студенянської сільської ради Вінницької області». (Завантажити)

18:13 19.01.2023

Ким замінити комісії з соціального страхування та як призначати допомоги за лікарняними

З 01 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», якою було внесено ряд змін до розрахунку і призначення допомог за лікарняними.

15:45 09.01.2023

ФССУ передає функції соціального страхування до Пенсійного фонду

Функції та завдання Фонду соціального страхування України за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку передаються Пенсійному фонду України.

19:25 02.01.2023

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 14 лютого 2018 року № 80 «Про внесення змін до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки», яку розроблено з метоюприведення нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки у відповідність з вимогами Законів України «Про адміністративні послуги» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями».

11:21 02.01.2023

Соціальні виплати

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 15.11.2022 року №1320 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо призначення окремих видів державної допомоги та соціальних стипендій» припинення виплат з 01.01.2023 року стосується тільки тих видів допомог та пільг, термін виплати яких закінчився в період воєнного стану та не стосується виплат на проживання внутрішньо переміщеним особам.

16:49 29.12.2022