Вибори 2020

Результати місцевих виборів 2020 року

1. Підсумки голосування з виборів депутатів до Студенянської сільської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року (Завантажити)
  2. Протоколи дільничних комісій з виборів депутатів до Студенянської сільської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року Округ №1 (Завантажити)
  3. Протоколи дільничних комісій з виборів депутатів до Студенянської сільської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року Округ №2 (Завантажити)
  4. Протоколи дільничних комісій з виборів депутатів до Студенянської сільської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року Округ №3 (Завантажити)
  5. Протоколи дільничних комісій з виборів депутатів до Студенянської сільської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року Округ №4 (Завантажити)
  6. Протоколи дільничних комісій з виборів депутатів до Студенянської сільської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року Округ №5 (Завантажити)
  7. Протоколи дільничних комісій з виборів депутатів до Студенянської сільської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року Округ №6 (Завантажити)
  8. Протоколи дільничних комісій з виборів депутатів до Студенянської сільської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року Округ №7 (Завантажити)
  9. Протоколи дільничних комісій з виборів депутатів до Студенянської сільської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року Округ №8 (Завантажити)
  10. Підсумки голосування з виборів Студенянського сільського голови на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року (Завантажити)
  11. Протокол Студенянської сільської територіальної виборчої комісії з виборів Студенянського сільського голови на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року (Завантажити)
  12. Про призначення проміжних виборів депутатів Студенянської сільської ради Тульчинського району Вінницької області в багатомандатному виборчому окрузі №5 (Завантажити)