Центр надання адмін послуг Студенянської сільської ради

1. Положення про ЦНАП (Завантажити)
  2. Регламент ЦНАП Студенянської сільської ради (Завантажити)
  3. Графік роботи ЦНАП (Завантажити)
  4. Графіки роботи ВРМ (Завантажити)
  5. Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ (центр) надання адміністративних послуг Студенянської сільської ради (Завантажити)

Електронні послуги

1. 3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю (Відкрити)
  2. Оголошення щодо проходження лікування в центрі медичної реабілітації та санаторного лікування "Одеський"! (Завантажити)
  3. Тренінг по проекту: Фаза впровадження напряму з покращення якості адміністративних послуг для населення (Відкрити)
  4. 15 – 16 травня 2019 року в Студенянській ОТГ проведено інформування населення на тему «Що таке належний ЦНАП?» (Відкрити)
  5. Про зміну розміру адміністративного збору за надані платні послуги за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання (Завантажити)
  6. Нагадуємо, що реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання громадян здійснюється адміністратором ЦНАПу у приміщенні Студенянської сільської ради за адресою: Піщанський район, село Студена, вул. Соборна, 42 (Завантажити)
  7. Перелік послуг, які можна отримати через програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» (Відкрити)

• Про оптимізацію надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення (Завантажити)
  • Про зміну розміру адміністративного збору за надані платні послуги за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування (Завантажити)

1. Інформаційна довідка (Завантажити)
  2. Інформація міграційної служби (Завантажити)
  3. Механізм отримання коштів у сумі 6500 грн в рамках єПідтримки (Завантажити)
  4. Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (Завантажити)
  5. Оголошення щодо проходження лікування в центрі медичної реабілітації та санаторного лікування "Одеський"! (Завантажити)
  6. У Студенянській об’єднаній територіальній громаді в новому приміщенні запрацював ЦНАП у форматі «Прозорий офіс» (Відкрити)
  7. Інформація щодо документування воєнних злочинів, забезпечення спільної, цілеспрямованої, плідної роботи з указаних питань всіх правоохоронних та державних органів Тульчинського району. (Завантажити)
  8. Інформація для внутрішньо переміщених осіб (Відкрити)