Документи ОТГ

• Місцевий бюджет Студенянської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Завантажити)
  • Розпорядження голови «Про проведення заходів з благоустрою територій населених пунктів Студенянської сільської ради та прийняття участі у всеукраїнській акції «За чисте довкілля» (Відкрити)
  • Про створення постійно діючої комісії з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Студенянської сільської ради (Завантажити)

• Протокол конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури Студенянської сільської ради (Завантажити)
  • Протокол № 2 конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури Студенянської сільської ради (Завантажити)
  • Положення про Службу у справах дітей Студенянської сільської ради (Завантажити)
  • Про створення Службу у справах дітей Студенянської сільської ради (Завантажити)
  • Про призначення на посаду Сомик Д.О.(Завантажити)
  • Нарада Студенянського сільського голови Кирнасівського О.П. з представниками контролюючих органів і служб з питань забезпечення правопорядку в контрольованому прикордонному районі (Протокол)
  • Притокол №1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника ОНЗ "Студенянська ЗОШ І-ІІІ ст." (Завантажити)
  • Притокол №2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника ОНЗ "Студенянська ЗОШ І-ІІІ ст." (Відкрити)