Працюємо задля ПЕРЕМОГИ

Працюємо задля ПЕРЕМОГИ !!!

• Надання соціальної підтримки родинам наших Захисників іЗахисниць, які боронять Україну (Відкрити)
  • В Студенянській територіальній громаді відбулася благодійна культурно-мистецька акція до Дня Української Державності на підтримку Збройних сил України «Разом до Перемоги» (Відкрити)
  • Гуманітарна допомога від Міжнародного благодійного фонду «Руки друзів» (Відкрити)
  • Гуманітарна допомога для військових та внутрішньо переміщених осіб Студенянської громади. (Відкрити)