Працюємо задля ПЕРЕМОГИ

Працюємо задля ПЕРЕМОГИ !!!

• Програма Підтримки самозабезпечення харчовими продуктами («Сади Перемоги») на 2023–2025 роки (Завантажити)

• Студенянською сільською радою було отримано та роздано благодійну допомогу від Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад» (Відкрити)

• Заклади загальної середньої освіти Студенянської територіальної громади долучились до Акції «Подаруй військовому смак домашнього  тепла». (Відкрити)
  • Надання соціальної підтримки родинам наших Захисників іЗахисниць, які боронять Україну (Відкрити)