Проекти регуляторних актів, аналізи регуляторного впливу

1. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Студенянської сільської територіальної громади. (Завантажити)
  2. Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Студенянської сільської ради "Про встановлення місцевих подптків та зборів на території Студенянської сільської територіальної громади на 2022 рік". (Завантажити)
  3. Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Студенянської сільської ради «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності Студенянської сільської ради Студенянської сільської територіальної громади» (Завантажити)
  4. Проєкт рішення Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності Студенянської сільської ради Студенянської сільської територіальної громади (Завантажити)