ГО "Центр розвитку Студенянської громади"

ГО "Центр розвитку Студенянської громади" (Відкрити)

_____________________  НОВИНИ  ____________________

16 листопада відбувся тренінг для безробітних ВПО «Сильні – разом»

16 листопада відбувся тренінг для безробітних ВПО «Сильні – разом» за участі директора Піщанського центру зайнятості Десятника П.П. та фахівця Янчук Л.І. - в рамках реалізації проєкту «З теплотою в серці» - створення соціального простору для внутрішньо переміщених осіб Студенянської громади.

08:25 22.11.2022

Психологічний тренінг для підлітків 10-15 років «Я маю талант».

15 листопада відбувся психологічний тренінг для підлітків 10-15 років Студенянської громади «Я маю талант» - в рамках реалізації проєкту «З теплотою в серці» - створення соціального простору для внутрішньо переміщених осіб Студенянської громади.

23:44 15.11.2022

8 листопада ГО «Центр розвитку Студенянської громади» проведено зустріч-знайомство з сім’ями ВПО за чашкою кави «Життя в умовах війни»  - в рамках реалізацію проєкту «З теплотою в серці»  - створення соціального простору для внутрішньо переміщених осіб Студенянської громади.

13:27 09.11.2022

Засідання членів ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СТУДЕНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ»

10.08.2022 року відбулося засідання членів ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СТУДЕНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ», на яких обговорювались питання участі ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СТУДЕНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ» у конкурсі «Голоси громад» та інших проєктах, а також прийняття нових членів до ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СТУДЕНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ».

16:20 12.08.2022