A A A K K K
для людей із порушенням зору
Студенянська громада
Вінницька область, Тульчинський район

ГО "Центр розвитку Студенянської громади"

ГО "Центр розвитку Студенянської громади" (Відкрити)


_____________________  НОВИНИ  ____________________

Шановні жителі Студенянської громади!

Громадська організація «Центр розвитку Студенянської громади» в рамках реалізації проєкту «Соціальна підтримка ветеранів – потенціал розвитку Студенянської громади», за фінансової підтримки Українського ветеранського фонду, запрошує Вас взяти участь у освітньому заході на тему «Влада, громада і бізнес – синергія зусиль на шляху до сталого розвитку».

16:15 19.09.2023

Дитяче свято в с. Гонорівка "ЄДИНОЮ РОДИНОЮ"

09 вересня.2023 року в с. Гонорівка Студенянської територіальної громади  проведено дитяче свято під назвою "Єдиною родиною" в рамках реалізації проєкту малих ґрантів Київського діалогу за ініціативи ГО "Центр розвитку Студенянської громади". Мета проєкту: створення комфортного середовища для проживання мешканців, встановлення міні-дитячого майданчика.

10:25 12.09.2023

В Студенянській територіальній громаді триває реалізація проєкту «Соціальна підтримка ветеранів – потенціал розвитку Студенянської громади»

В Студенянській територіальній громаді триває реалізація проєкту «Соціальна підтримка ветеранів – потенціал розвитку Студенянської громади», а саме створення ветеранського простору «ПУЛЬС, що реалізує ГО «Центр розвитку Студенянської громади» за підтримки Українського ветеранського Фонду. Продовжується соціальний  та психологічний супровід  ветеранів, надаються одноразові соціальні послуги.

15:26 03.05.2023

Тренінг «Кампанії громадської участі задля порятунку культурної спадщини громад України» в рамках проєкту «Адвокати спадщини: підтримка і просування місцевих ініціативних груп молоді»

З 5 по 8 квітня 2023 року в рамках проєкту «Адвокати спадщини: підтримка і просування місцевих ініціативних груп молоді» за співфінансування Національного Фонду на підтримку демократії (NED), директорка Комунальної установи «Центр культури і дозвілля Студенянської сільської ради», членкиня Молодіжної ради «Єдність», Юлія Рибонька представляє Студенянську сільську територіальну громаду у м. Яремче на тренінгу «Кампанії громадської участі задля порятунку культурної спадщини громад України». Проведення тренінгу забезпечується Агенством з розвитку приватної ініціативи (АРПІ) та Мережа ОГС для підтримки громад зі спадщиною GoHeritade в рамках програми підтримки молодіжних ініціатив «Конкурс сміливих мрій для громад України». Концепція ідеї молодіжної ініціативи Студенянської громади з порятунку культурної спадщини представлена ініціативою «Проведення толоки з благоустрою «Шипота» - колиски села Студена».

10:25 06.04.2023

Перше онлайн-навчання в рамках проєкту «Соціальна підтримка ветеранів – потенціал розвитку Студенянської громади»

В рамках проєкту «Соціальна підтримка ветеранів – потенціал розвитку Студенянської громади», що реалізується ГО «Центр розвитку Студенянської громади» за кошти Українського ветеранського фонду», організовується перше онлайн-навчання за участю експерта бізнес-школи Університету економіки і права «КРОК» м. Київ на тему «Як створити ФОП». Захід відбудеться о 10.00 год. 11 квітня 2023 року у приміщенні Студенянської публічної бібліотеки. Запрошуються ветерани, ветеранки, учасники бойових дій, АТО, ООС, члени їх сімей та всі бажаючі, хто планує започаткувати власну справу. До заходу можна буде доєднатися з телефона, посилання буде надіслане в переддень проведення заходу. У разі виникнення запитань, а також для отримання посилання на захід, телефонуйте: 0966195704 Валентина.

13:49 05.04.2023

В Студенянській територіальній громаді триває реалізація проєкту з соціальної підтримки ветеранів

В Студенянській територіальній громаді триває реалізація проєкту з соціальної підтримки ветеранів, а саме створення ветеранського простору «ПУЛЬС» за підтримки Українського ветеранського Фонду. В рамках проєкту протягом січня-березня здійснено соціальний супровід 5 ветеранів, надано одноразових соціальних послуг 19 ветеранам, здійснюється психологічний супровід 4 ветеранів.

15:43 28.03.2023

16 листопада відбувся тренінг для безробітних ВПО «Сильні – разом»

16 листопада відбувся тренінг для безробітних ВПО «Сильні – разом» за участі директора Піщанського центру зайнятості Десятника П.П. та фахівця Янчук Л.І. - в рамках реалізації проєкту «З теплотою в серці» - створення соціального простору для внутрішньо переміщених осіб Студенянської громади.

08:25 22.11.2022

Психологічний тренінг для підлітків 10-15 років «Я маю талант».

15 листопада відбувся психологічний тренінг для підлітків 10-15 років Студенянської громади «Я маю талант» - в рамках реалізації проєкту «З теплотою в серці» - створення соціального простору для внутрішньо переміщених осіб Студенянської громади.

23:44 15.11.2022

8 листопада ГО «Центр розвитку Студенянської громади» проведено зустріч-знайомство з сім’ями ВПО за чашкою кави «Життя в умовах війни»  - в рамках реалізацію проєкту «З теплотою в серці»

          8 листопада ГО «Центр розвитку Студенянської громади» проведено зустріч-знайомство з сім’ями ВПО за чашкою кави «Життя в умовах війни»  - в рамках реалізацію проєкту «З теплотою в серці»  - створення соціального простору для внутрішньо переміщених осіб Студенянської громади.

13:27 09.11.2022

Засідання членів ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СТУДЕНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ»

10.08.2022 року відбулося засідання членів ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СТУДЕНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ», на яких обговорювались питання участі ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СТУДЕНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ» у конкурсі «Голоси громад» та інших проєктах, а також прийняття нових членів до ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СТУДЕНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ».

16:20 12.08.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь