ГО "Центр розвитку Студенянської громади"

ГО "Центр розвитку Студенянської громади" (Відкрити)

_____________________  НОВИНИ  ____________________

19 Вересня, 2023 р., 16:15
Громадська організація «Центр розвитку Студенянської громади» в рамках реалізації проєкту «Соціальна підтримка ветеранів – потенціал розвитку Студенянської громади», за фінансової підтримки Українського ветеранського фонду, запрошує Вас взяти участь у освітньому заході на тему «Влада, громада і бізнес – синергія зусиль на шляху до сталого розвитку».
12 Вересня, 2023 р., 10:25
09 вересня.2023 року в с. Гонорівка Студенянської територіальної громади  проведено дитяче свято під назвою "Єдиною родиною" в рамках реалізації проєкту малих ґрантів Київського діалогу за ініціативи ГО "Центр розвитку Студенянської громади". Мета проєкту: створення комфортного середовища для проживання мешканців, встановлення міні-дитячого майданчика.
03 Травня, 2023 р., 15:26
В Студенянській територіальній громаді триває реалізація проєкту «Соціальна підтримка ветеранів – потенціал розвитку Студенянської громади», а саме створення ветеранського простору «ПУЛЬС, що реалізує ГО «Центр розвитку Студенянської громади» за підтримки Українського ветеранського Фонду. Продовжується соціальний  та психологічний супровід  ветеранів, надаються одноразові соціальні послуги.
06 Квітня, 2023 р., 10:25
З 5 по 8 квітня 2023 року в рамках проєкту «Адвокати спадщини: підтримка і просування місцевих ініціативних груп молоді» за співфінансування Національного Фонду на підтримку демократії (NED), директорка Комунальної установи «Центр культури і дозвілля Студенянської сільської ради», членкиня Молодіжної ради «Єдність», Юлія Рибонька представляє Студенянську сільську територіальну громаду у м. Яремче на тренінгу «Кампанії громадської участі задля порятунку культурної спадщини громад України». Проведення тренінгу забезпечується Агенством з розвитку приватної ініціативи (АРПІ) та Мережа ОГС для підтримки громад зі спадщиною GoHeritade в рамках програми підтримки молодіжних ініціатив «Конкурс сміливих мрій для громад України». Концепція ідеї молодіжної ініціативи Студенянської громади з порятунку культурної спадщини представлена ініціативою «Проведення толоки з благоустрою «Шипота» - колиски села Студена».
05 Квітня, 2023 р., 13:49
В рамках проєкту «Соціальна підтримка ветеранів – потенціал розвитку Студенянської громади», що реалізується ГО «Центр розвитку Студенянської громади» за кошти Українського ветеранського фонду», організовується перше онлайн-навчання за участю експерта бізнес-школи Університету економіки і права «КРОК» м. Київ на тему «Як створити ФОП». Захід відбудеться о 10.00 год. 11 квітня 2023 року у приміщенні Студенянської публічної бібліотеки. Запрошуються ветерани, ветеранки, учасники бойових дій, АТО, ООС, члени їх сімей та всі бажаючі, хто планує започаткувати власну справу. До заходу можна буде доєднатися з телефона, посилання буде надіслане в переддень проведення заходу. У разі виникнення запитань, а також для отримання посилання на захід, телефонуйте: 0966195704 Валентина.
28 Березня, 2023 р., 15:43
В Студенянській територіальній громаді триває реалізація проєкту з соціальної підтримки ветеранів, а саме створення ветеранського простору «ПУЛЬС» за підтримки Українського ветеранського Фонду. В рамках проєкту протягом січня-березня здійснено соціальний супровід 5 ветеранів, надано одноразових соціальних послуг 19 ветеранам, здійснюється психологічний супровід 4 ветеранів.
22 Листопада, 2022 р., 08:25
16 листопада відбувся тренінг для безробітних ВПО «Сильні – разом» за участі директора Піщанського центру зайнятості Десятника П.П. та фахівця Янчук Л.І. - в рамках реалізації проєкту «З теплотою в серці» - створення соціального простору для внутрішньо переміщених осіб Студенянської громади.
15 Листопада, 2022 р., 23:44
15 листопада відбувся психологічний тренінг для підлітків 10-15 років Студенянської громади «Я маю талант» - в рамках реалізації проєкту «З теплотою в серці» - створення соціального простору для внутрішньо переміщених осіб Студенянської громади.
09 Листопада, 2022 р., 13:27
          8 листопада ГО «Центр розвитку Студенянської громади» проведено зустріч-знайомство з сім’ями ВПО за чашкою кави «Життя в умовах війни»  - в рамках реалізацію проєкту «З теплотою в серці»  - створення соціального простору для внутрішньо переміщених осіб Студенянської громади.
12 Серпня, 2022 р., 16:20
10.08.2022 року відбулося засідання членів ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СТУДЕНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ», на яких обговорювались питання участі ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СТУДЕНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ» у конкурсі «Голоси громад» та інших проєктах, а також прийняття нових членів до ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СТУДЕНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ».