З днем Конституції України!

Дата: 27.06.2017 10:38

Фото без опису  З днем Конституції України!

28 червня – особлива дата в житті України. В цей у 1996 році була прийнята Конституція незалежної української держави.

Цей закон закріпив правові основи суверенітету і територіальну цілісність України. Конституція стоїть на захисті прав і свобод особистості і громадянина, є гарантом стабільності та благополуччя в суспільстві.

Конституція – Основний Закон України, основне ядро всієї правової системи, запорука стабільності, миру і злагоди, непорушний фундамент демократичного розвитку.

День Конституції – свято волі та свободи українців, торжество права та справедливості. Під синьо-жовтим прапором, охороною золотого тризубого Герба живе й розвивається наша Україна, яку ми любимо, захищаємо і яку залишимо у спадок нашим дітям і внукам.

Сердечно вітаю усіх жителів Студенянської об’єднаної територіальної громади із цим святом! Бажаю з упевненістю й оптимізмом дивитися в майбутнє.

Достатку і миру нашій державі та всім нам!

З повагою,

Студенянський сільський голова Олексій Кирнасівський