Відбулося засідання опікунської ради

Дата: 01.03.2018 11:24

При виконавчому комітеті Студенянської сільської ради 23.02.2018 р відбулося засідання опікунської ради, до складу якої входять заступник сільського голови, секретар, соціальний працівник, начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, заступник з виховної роботи школи, медик, але й воно не дивно на порядку денному – важливі питання: ознайомлення з інформацією про стан утримання та виховання дітей під опікою та піклуванням у минулому році , доцільність позбавлення батьківських прав, належне виконання батьківських обов’язків.

Під час засідання обговорено і прийнято рішення з 4 питань.

Особливо активно обговорювалося питання про становище дітей у неблагополучних сім’ях та в сім’ях, де вихованням займаються матері-одиначки, що ведуть не зовсім моральний спосіб життя. До таких родин, що вже були в полі зору відповідних служб і працівників селищної ради, додалися ще кілька, що будуть час від часу перевірятися, контролюватися, щоб вияснити – ставити їх на облік як неблагополучні або в складних життєвих обставинах чи ні.

Члени опікунської ради підтримали пропозицію про те, що з метою попередження правопорушень серед неповнолітніх необхідно проводити профілактичні рейди, до яких залучати представників усіх служб, що діють на території селищної ради і причетні до роботи з дітьми та молоддю.