«Вони – жива історія, приклади людської мужності»

Дата: 19.02.2018 12:30

Саме під такою назвою 16 лютого 2018 року в Студенянській ОТГ організована зустріч з учасниками бойових дій на те¬риторії інших держав.

На захід запрошені воїни–інтернаціоналісти, які прживають на території нашої громади: Максименюк Анатолій Андрійович, Ратушняк Анатолій Іванович, Антоновський Анатолій Федорович, Шпатар Галина Григорівна, Олійник Володимир Петрович, Ружицький Микола Федорович, Сухань Василь Михайлович, Безносюк Григорій Пилипович, Гроза Василь Євтихійович. Вони – жива історія, свідки страшних подій, приклади людської мужності, переживши пекло війни, як ніхто знають ціну миру. Учасники свята хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх тих, кого забрала та несправедлива війна. Голова села Кирнасівський О.П. вручив воїнам-інтернаціоналістам подяки та грошові виногороди за особисту мужність і героїзм при виконанні інтернаціонального обов’язку.

Учасники художньої самодіяльності Студенянського Будинку культури та учні місцевої школи подарували гостям музичні вітання.

Ми з пошаною схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув, та з вдячністю звертаємось до тих, хто поряд із нами. Щастя Вам, миру, душевного спокою, злагоди, добробуту у нашому великому домі - Україні.

І. Бабина - інспектор відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Студенянської сільської ради