Новини ОТГ

Дата: 06.11.2017 12:44

Фото без опису  Асоціацією ОСББ Вінниччини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Перша об’єднана територіальна громада, орієнтована на забезпечення своєї безпеки» за результатами соціологічного опитування думки жителів Студенянської об’єднаної територіальної громади з окремих питань безпеки та впровадження поліцейської діяльності, орієнтованої на потреби жителів громади розроблений проект Програми забезпечення безпеки і правопорядку Студенянської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

У зв’язку з реформуванням системи органів поліції та збільшенням проявів злочинності, питання активізації участі населення у правоохоронній роботі, підтримки громадянами діяльності органів поліції постає дуже гостро. Метою Програми є забезпечення ефективної підтримки органом місцевого самоврядування, населенням діяльності органів поліції, спрямованої на підвищення загального рівня правопорядку в Студенянській ОТГ, захист життя, здоров’я, честі і гідності населення, підтримку громадського порядку в громаді, профілактичну роботу, спрямовану на попередження злочинності та забезпеченні комплексного підходу до розв’язання проблем, підвищення рівня протипожежного захисту та створення сприятливих умов для реалізації державної політики у сфері пожежної безпеки.

Проект програми виноситься на розгляд чергової сесії сільської ради для затвердження.