Атестація педагогічних працівників

Дата: 05.04.2018 12:17

Фото без опису  Традиційно у березні підводиться підсумок роботи педагогів, які атестуються. Цьогоріч такою роботою в Студенянському освітньому окрузі було охоплено 7 вчителів: Кузьминська В.В., Мацькур Н.Г., Мазур Т.М., Сорока В.І., П’ятківська Л.М., Пташок Н.М., Кінщак Т.В., які протягом навчального року проводили відкриті уроки, виховні заходи, брали участь в різноманітних конкурсах, змаганнях, олімпіадах.

30 березня 2018 року відбулося засідання атестаційної комісії Студенянської сільської ради ІІ рівня де було заслухано творчі звіти вчителів. Свої здобутки на ниві освіти педагогічні працівники школи ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІст. та НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Гонорівка презентували на власних блогах чи сайтах. Атестаційною комісією Студенянської сільської ради ІІ рівня було прийнято рішення підтвердити кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" педагогічне звання "старший вчитель" вчителю початкових класів: Мазур Т.М., Сороці В.І., П’ятківській Л.М., підтвердити кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" вчителю географії, економіки, основ споживчих знань Мацькур Н.Г., присвоїти кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" Кінщак Т.В., підтвердити кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" та присвоїти педагогічне звання "старший вчитель" вчителю української мови та літератури Кузьминській В.В., вчителю фізики, математики Пташок Н.М. та нагородити грамотами.

Вітаємо всіх педагогічних працівників із вагомими здобутками!