Приїзд делегації в Студенянську ОТГ

Дата: 17.05.2018 17:25

15 травня 2018 року Студенянську ОТГ з робочим візитом відвідала делегація з Черкаської області. До її складу входили: експерти Черкаського відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування, голова та спеціалісти Бузівської об’єднаної територіальної громади, представники суміжних громад.

Мета цього візиту: перейняти досвід проведення реформи децентралізації в Студенянській ОТГ. Голова села – Кирнасівський О.П. в деталях розповів гостям про всі переваги децентралізації для розвитку та процвітання громади. Члени делегації відвідали заклади соціальної сфери: ДНЗ «Ранок», ОНЗ «Студенянська ЗОШ I-III ст.» та Центр первинної медико–санітарної допомоги Студенянської сільської ради.