Відкриття в Студенянській ОТГ Сервісного центру Крижопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Вінницькій області.

Дата: 25.05.2018 16:52

В урочистому відкриті взяли участь: начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака, начальник Крижопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Вінницькій області Наталія Шадюк, перший заступник начальника Крижопільського об’єднаного управління Іван Плахотний, голова Піщанської районної ради Дмитро Чвалюк, заступник сільського голови Валентина Ружицька.

Шановні гості привітали жителів громади з відкриттям Сервісного центру та проінформували щодо переваг отримання пенсійних послуг безпосередньо в громаді.

Очільник фонду області Олена Корчака урочисто перерізала святкову стрічку та запросила громадян скористатися послугами Сервісного центру.

Обслуговування відвідувачів фахівцями Крижопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Вінницькій області буде проводитися кожної третьої середи місяця з 08.30 год до 12.30 год.