Студенянська сільська рада оголошує конкурс

Дата: 13.08.2018 14:45

Студенянська сільська рада оголошує конкурс з 17.08.2018 року на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту;

- спеціаліста з питань освіти відділу освіти, культури, молоді та спорту;

- спеціаліста з питань культури, молоді та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту;

- адміністратора Центру надання адміністративних послуг.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад:

Начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту

повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівним магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на керівних посадах у державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 3 років при необхідності (виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій); знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», «Про запобігання корупції», «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», інших нормативно-правових актів з питань діяльності органів місцевого самоврядування, інших актів діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; основами діловодства, упевнений ПК, Microsoft Word, Excel, PowerPoint; аналітичні здібності, висока працездатність, вміння працювати в команді, наявність управлінських та комунікативних навичок; громадянство України.

Спеціаліста з питань освіти відділу освіти, культури, молоді та спорту; спеціаліста з питань культури, молоді та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту

повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівним магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років при необхідності (виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій); знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про інформацію», інших нормативно-правових актів з питань діяльності органів місцевого самоврядування та інших актів діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; основами діловодства, упевнений ПК, Microsoft Word, Excel, PowerPoint; аналітичні здібності, висока працездатність, вміння працювати в команді, наявність комунікативних навичок; громадянство України.

Адміністратора Центру надання адміністративних послуг

повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; стаж служби в органах місцевого самоврядування та державної служби не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років; знання української мови; вміння працювати на комп'ютері; знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про звернення громадян», «Про запобігання корупції», «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних».

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит і проходять співбесіду.

Всі кандидати, які претендують на зайняття посад разом з необхідним пакетом документів, до подачі заяви на участь у конкурсі, складають та оприлюднюють електронну декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі

Копія паспорта громадянина України, заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка, дві фотокартки розміром 3х4 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, копія військового квитка, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції». Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: с. Студена, вул. Соборна, 42, сільська рада.

Додаткова інформація за тел. 2-45-23.