Святкування Дня Незалежності України в Студенянській ОТГ

Дата: 29.08.2018 06:29

Фото без опису  27 років - стільки виповнилось нашій молоді державі. Це особливий для усіх день, головне державне свято – День Незалежності України.

Святкування Дня Незалежності України в Студенянській ОТГ відбулося 24 серпня в с. Студена на площі біля Будинку культури. Розпочалось свято з занесення державного прапора України та державного Гімну. Учасників та гостей свята привітав голова села О.П.Кирнасівський, та нагородив подяками активістів нашої громади.

Святковий концерт глядачам подарував збірний колектив працівників культури громади. На площі розгорнули світлицю з виставками робіт майстрів народної творчості, продуктами бджільництва, випічкою. Гостей свята пригощали короваєм, випічкою, юшкою. Концерт продовжився дискотекою.

Святкування Дня Незалежності України продовжилось 26 серпня в с. Гонорівка. В місцевому Будинку культури представили виставку майстрів народної творчості, пригощали випічку та юшкою. Концерт розпочався з урочистого внесення учасниками АТО державного прапора України та державного Гімну. Голова села О.П. Кирнасівський та в.о. старости с. Гонорівка Ф.Г.Солейко привітали присутніх зі святом. Збірний колектив працівників культури громади подарував святковий концерт.

Так відсвяткувала День Незалежності нашої держави Студенянська ОТГ. Дякуємо всім організаторам та учасникам свята.