З турботою про дітей!

Дата: 19.10.2018 06:55

Фото без опису  Впродовж вересня-жовтня 2018 року на території Студенянської ОТГ начальником служби у справах дітей спільно з старшим інспектором із ювенальної превенції Піщанського ВП Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області, фахівцем із соціальної роботи, інспектором відділу освіти, культури молоді та спорту проведено профілактичний тренінг на тему «Шкільний булінг». В рамках проведення Європейського дня боротьби торгівлею людьми в загальноосвітніх навчальних закладах громади проведено інформаційні заходи на тему «Торгівля людьми».

Відповідно до наказу 09.10 та 17.10 2018 року проведено рейди «Дитина в сім’ї», щодо своєчасного обстеження умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах на території Студенянської сільської ради.