Студенянська громада відсвяткувала День захисника України

Дата: 19.10.2018 16:33

Фото без опису  13 жовтня Студенянська ОТГ відзначила День Покрови Пресвятої Богородиці, День Захисника України, День Українського Козацтва.

Захисник України сьогодні є прикладом реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочним свідченням єдності всіх поколінь нашого народу.

Захист України – це праця усього українського народу: волонтерів, медиків, військових, мирних громадян, які підтримують армію. Саме в цьому сила наших захисників: сила робити те, що іноді здається неможливим, спільна сила нескореності і перемоги.

З нагоди свята для місцевих жителів у будинках культури громади організували урочисті заходи за участі самодіяльних колективів та аматорів сцени. На святкування були запрошені усі учасники антитерористичної операції які проживають на території Студенянської ОТГ. Загиблих воїнів пом’янули хвилиною мовчання.

Сільський голова – О.П.Кирнасівський привітав захисників України зі святом та побажав їм міцного здоров’я, мирного неба, щасливої служби і благополуччя в сім’ях.