Фестиваль подільських громад «Відродимо село - розквітне Україна»

Дата: 30.10.2018 17:23

Фото без опису  26 жовтня 2018 року об 11.00 год. в концертній залі обласної філармонії ім. М.Д.Леонтовича відбувся 2-й фестиваль подільських громад під гаслом «Відродимо село - розквітне Україна».

Фестиваль проводила Вінницька обласна організація «Редакція комунального друкованого засобу масової інформації - журналу «Вінницький край»» спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації з метою привернення уваги громадськості області до історико - патріотичного видавничого проекту, активізації подальшої наукової, краєзнавчої та творчої роботи у сільських та міських громадах області.

Студенянська громада була запрошена на презентацію книги Марії Петрівни Федорович «Сяючі зорі рідного краю», яка видана 2018 року в рамках серії «Моя Вінниччина». В цій книзі йде мова про патріотів, кращих людей села Студена, вони і є сяючі зорі, що яскраво світять, зігріваючи своїм теплом.

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Ружицька Валентина Гаврилівна коротко розповіла про цю книгу, подякувала головному редактору журналу «Вінницький край» – Вадиму Миколайовичу Вітковському від імені жителів села за видання книги та вручила запашний коровай, спечений студенянськими господинями.

Історію, звичаї, традиції, видатних людей села представляли працівники культури громади. Жіночий вокальний колектив «Студенянка» виконав Гімн села Студена та чудову пісню нашого славного земляка, композитора, диригента, народного артиста України - Климентія Домінчена «Я до кладочки іду». Музичний духовий колектив «Подільські музики» подарував усім присутнім веселий, запальний «Фрейлик».