Скажемо «НІ!» насильству в сім?ї !

Дата: 01.11.2018 12:27

Фото без опису  Страшно казати, що ми вже звикаємо до повідомлень з екранів телевізорів, газетних шпальт про факти насильства в сім’ї з яких переважно починаються всі новини. Гинуть зачинені в хаті, без догляду дорослих, малолітні діти... доведена до відчаю жінка вкорочує віку своєму чоловікові, бо несила терпіти постійні його знущання над нею і дітьми...

Нероба - син тероризує матір, вимагаючи у неї грошей. Плаче старенька бабуся від усіх кривдників — дітей та онуків, бо стала вона для них зайвою у власній квартирі... Найчастіше люди зазнають образ та насилля з боку своїх рідних. Жертвою може стати будь-хто: дружина, яку постійно лає і б’є чоловік; бабуся, від якої відмовилися рідні; діти, у котрих батьки - алкоголіки або які потерпають від знущань вітчима, співмешканців матері, з боку однолітків чи своїх батьків.

31 жовтня 2018 року в Студенянській Публічній бібліотеці, в рамках мобільного консультаційного пункту соціальної роботи , пройшов відеолекторій на тему : «Насилля в сім?ї». Захід підготувала і провела фахівець із соціальної роботи Гончарук Л.В. Присутні в спокійній і доброзичливій атмосфері переглядали відео-презентації і брали активну участь в обговореннях.

Першим кроком до подолання проблеми насильства в родині має стати її усвідомлення , як суспільством в цілому , так і кожним окремим громадянином , членом сім?ї

І, безумовно , подолання такого негативного явища , як насильство в родині можливе лише за умови об?єднання зусиль і державних органів та установ , і громадських організацій, і кожного громадянина . І кожен з нас має сказати «НІ!» насильству у власній родині . Адже сім?я – це саме те місце , яке має бути світлим затишком , острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем де тебе розуміють і поважають , де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному- і маленькій людині , і дорослому , і особі літнього віку.

Директор Студенянської Публічної бібліотеки Оксана Кордонська