Святкування Дня села Брохвичі

Дата: 05.11.2018 15:51

«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями...».

8 листопада мешканці села Брохвичі відзначають День села. Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

Зі святом жителів села привітала заступник голови Студенянської сільської ради з питань діяльності виконавчих органів ради – Ружицька Валентина Гаврилівна, побажала міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій та добробуту громаді.

Аматорський колектив Студенянського будинку культури подарував усім присутнім святковий концерт. Під час концерту гостей та жителів села пригощали юшкою та картоплею по-селянськи.

Свято сподобалось усім, позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в Брохвичі. Проведення такого свята стане доброю традицією для громади.