Місія, стратегічне бачення та пріоритети розвитку громади

Дата: 19.11.2018 13:42
Кількість переглядів: 2039

Місія громади – це причина появи, основне призначення та сенс її існування, сукупність унікальних історичних і сучасних особливостей та конкурентних переваг громади, які у неї вже є, та які громада хотіла б зберегти для подальшого розвитку території, або здобути у свідомому процесі її розвитку.

Декларуючи Місію, громада самовизначається: «Хто ми є і що ми робимо».

Стратегічне бачення – це спільне, погоджене на основі консенсусу, уявлення жителів громади про те, якою вона має виглядати в майбутньому. Стратегічне Бачення відповідає на запитання «Чого ми хочемо досягти?»

Розуміння майбутнього є основою єдності окремих членів територіальної громади (громадськість, підприємці, влада) та її мотиваційним чинником.

На підставі опитування жителів громади, аналізу наявного економічного та соціального потенціалу Студенянської об’єднаної територіальної громади, обговорень на засіданнях робочої групи зі стратегічного планування було визначено місію, стратегічне бачення та стратегічні напрями розвитку сільської громади:

Ще->