Відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів та 85-х роковин Голодомору 1932 – 1933 років

Дата: 27.11.2018 09:03

Фото без опису  ХХ століття стало для українців важким випробуванням. Український народ тричі переживав роки голодоморів, які забрали життя мільйонів.Про це складно говорити, це страшно слухати. Але, знаючи правду про наше минуле, ми краще пізнаємо себе, глибше зрозуміємо нинішні проблеми і запам’ятаємо уроки історії, які не повинні повторитися.

В Студенянській ОТГ пройшли різноманітні заходи з підготовки та відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів та 85-х роковин Голодомору 1932 – 1933 років в Україні. В закладах освіти проводились уроки пам’яті, бесіди, виховні години, перегляд документальних фільмів про трагічні сторінки історії 32-33 рр., вечір- реквієм «Їх міг врятувати хліб, нас врятує пам’ять».

В Студенянській Публічній бібліотеці пройшли виставки на тему: «Недамо згасити свічку пам’яті» та виховні заходи: «Голодомор – геноцид українського народу», «Голодомор в пам’яті мого села», «Минуле стукає в наші серця». В закладах культури проведено тематичні вечори «Стиглий колос у полі чорніє - Україна від голоду мліє».

24.11.2018р. о 16.00 год в закладах соціальної сфери Студенянської ОТГ оголошено хвилину мовчання на вшанування пам’яті жертв голодоморів та пройшла акція «Запалімо свічку пам’яті!».