Обговорення Програми розвитку Студенянської ОТГ

Дата: 12.12.2018 14:21

Фото без опису  З метою розробки Програми розвитку Студенянської ОТГ на середньострокову перспективу, 12 грудня 2018 року в Студенянській об’єднаній територіальній громаді відбулося громадське обговорення плану реалізації проектів розвитку об’єднаної громади на 2019-2021 роки. Жителям громади представлена інформація щодо реалізованих проектів за 2016-2018 роки, інформація щодо запланованих проектів на 2019-2021 роки, а також план реалізації проектів, джерела фінансування та перелік діючих міжнародних фондів, програм та проектів, які можуть фінансувати та надавати технічну підтримку в реалізації проектів місцевого розвитку у Вінницькій області.