У гості до Святого Миколая

Дата: 22.12.2018 08:58

Одним з найулюбленіших свят для дітей є День Святого Миколая. Діти усього світу загадують бажання і з нетерпінням чекають на їх здійснення.

День Святого Миколая – це чудова нагода відповісти добром на добро. Стало гарною традицією у Студенянській об’єднаній територіальній громаді проводити святкові заходи для дітей, які потребують особливої уваги, від нас дорослих.

Приємно, що в такий складний час, є люди, яким небайдужа доля дітей, саме тому служба у справах дітей Студенянської сільської ради, відділ освіти, культури, молоді та спорту, фахівець із соціальної роботи, працівники Публічної бібліотеки та Студенянського Будинку культури, а також закладів освіти, провели свято для дітей пільгових категорій. Веселили дітвору цікавою грою-квест.

З нагоди свята учасники отримали солодкі подарунки. Приємно, що спільними зусиллями ми змогли принести малечі радість.

Висловлюємо подяку усім, хто приєднався до привітання дітей. Немає нічого більш приємного, ніж посмішки на дитячих обличчях. Цього року діти ще раз переконались, що дива трапляються.