Дата: 03.01.2019 11:17

До уваги жителів громади!

Нагадуємо, що реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання громадян здійснюється адміністратором ЦНАПу у приміщенні Студенянської сільської ради за адресою: Піщанський район, село Студена, вул. Соборна, 42.

Прийом громадян з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання проводиться: з понеділка по п’ятницю

з 8:00 до 17:00 (обідня перерва 12:00-13:00)

Питанням реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання на території с. Гонорівка, с. Брохвичі та с-ща Козацьке займається в. о. старости с. Гонорівка – Солейко Федір Герасимович за адресою: Піщанський район, село Гонорівка, вул. Центральна, 45.

Які документи потрібні для прописки в 2019 році?

Згідно пункту 18 «Правил реєстрації місця проживання» для отримання прописки необхідно подати наступний пакет документів:

Ще->