Про зміну розміру адміністративного збору за надані платні послуги за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання

Дата: 03.01.2019 11:29

Фото без опису  До уваги мешканців Студенянської об’єднаної територіальної громади

Центр надання адміністративних послуг с.Студена повідомляє:

Розмір адміністративного збору за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання громадян розраховується в залежності від встановленого розміру прожиткового мінімуму працездатних осіб.

Із першого січня 2019 року набрав чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», яким встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 1853 гривні на місяць, відповідно змінюється і розмір адміністративного збору.

Ще->