Святкування Дня Соборності в Студенянській громаді

Дата: 22.01.2019 17:06

Фото без опису. День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України.

Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібрані було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Відбулося об’єднання країни в одну, соборну, неподільну державу. Цього року ми відзначаємо 100 річчя цієї знаменної події.

Відзначення Дня Соборності в Студенянській громаді відбувалося на базі закладів загальної середньої освіти, де проведено урочисті лінійки, виховні години, тематичні уроки.

На урочисту лінійку було запрошено керівників громади. Хвилиною мовчання вшанували героїв, які віддали свої життя за соборність та незалежність нашої країни.