Участь в семінарі спеціалістів з соціальної роботи

Дата: 25.01.2019 09:47

Протягом 22-23.01.2019 року у м.Вінниці в Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар на тему «Інтегрована модель організації соціальної роботи в ОТГ» в якому взяли участь провідний спеціаліст з соціального захисту Баюш Н.В. та фахівець із соціальної роботи Гончарук Л.В.

Тренери МБО «Партнерство «Кожній дитині» Ольга Шишкіна та Наталя Бровко ознайомили учасників семінару з основними поняттями: «успішна громада», «громада, дружня до людини», «соціальні послуги», «соціальна роботи», «соціальні виплати» та роллю фахівця із соціальної роботи в ОТГ.

Зустріч проходила у форматі відкритого спілкуванні, під час якого учасники здійснили екскурсію в «соціальний будинок» та навчалися вирішувати проблеми соціального обслуговування людей за потребами.

Семінар був корисним та потрібним, адже мова йшлася про сучасні підходи до соціальної роботи та послуг в ОТГ.