Захистити права кожної дитини

Дата: 01.03.2019 11:35

Фото без опису  Шановні відвідувачі!

Головний обов’язок дорослих – захистити права кожної дитини, а особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, повернути цим дітям віру в добро і справедливість. Від усіх нас значною мірою залежить, щоб поруч з нами не було чужих, а тим більше безпритульних дітей.

Діти – найдорожче багатство країни. Заради їх щастя дорослі повинні подолати всі труднощі і перешкоди. В наших дітях – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

Якщо Ви бажаєте не залишатись осторонь дітей, які стали сиротами або позбавлені батьківського піклування, але які мріють мати сім’ю, в якій їм буде тепло, затишно та комфортно, якщо Ви маєте нереалізований батьківський потенціал, пропонуємо Вам звернутися до служби у справах дітей Студенянської сільської ради за адресою: с. Студена, вул. Соборна, 42, або за телефоном: 0960469205.

Підтримаємо дітей, які волею долі втратили сім'ю, та створимо для них справжні родини, де зігріються їхні серця!

Ми чекаємо на Вас!