Святкування Міжнародного жіночого дня

Дата: 11.03.2019 13:34

Фото без опису  Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, одягаючись у зелень, гаї перегукуються голосним пташиним співом. Прийшла весна, а разом з нею – Міжнародний жіночий день. Свято весни, любові та краси, яке відзначають жінки у всьому світі.

З цього приводу в закладах культури Студенянської об’єднаної територіальної громади проведено святкові концерти, тематичні вечори, дискотеки. В Студенянському Будинку культури 7 березня відбувся святковий концерт «Для Вас, прекрасні жінки» за участі самодіяльних колективів та аматорів сцени.

Заступник сільського голови – Ружицька Валентина Гаврилівна привітала усіх жінок громади з Міжнародним жіночим днем, побажала здоров’я, добробуту, злагоди, краси та кохання. Квітами привітали матерів загиблих воїнів АТО та жінок, які 7 та 8 березня святкують день народження.

Глядацька аудиторія щирими оплесками дякувала аматорам сцени за чудовий концерт.

Дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!