Серце до серця

Дата: 01.04.2019 12:41

Фото без опису  Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 25 березня 2019 року №223 з 1 по 30 квітня в Вінницькій області буде проведено XIV етап Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», за результатами якого буде придбано медичне обладнання для дитячих лікарень області.

Зауважуємо, що благодійна акція «Серце до серця» є некомерційним і неполітичним соціальним проектом.

Участь у акції – допомога кожній дитині відновити здоров’я та повноцінно радіти життю!

З метою отримання додаткової інформації звертатися до координатора – Бабиної Інни Василівни тел. 0974826309

Шановні жителі Студенянської об’єднаної територіальної громади просимо бути не байдужими та долучитися до акції!