«Творімо добро разом!»

Дата: 05.04.2019 16:18

Фото без опису  3 квітня в обласній бібліотеці імені Тімірязєва, в межах реалізації Міжнародного проекту «Книга добра», пройшла презентація даного проекту.

Учасниками цієї події були учні шкіл області, а також переможці проекту, яким пощастило подорожувати країнами світу. Діти ділились своїми враженнями від побаченого, а також своїми історіями добра.

Від ОНЗ «Студенянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» подивитись дійство випала нагода учениці 8 класу Слюсар Мар?яні та учню 10 класу Кирнасівському Максиму. Наша делегація отримала в подарунок сувеніри ти однин екземпляр друкованого видання «Книга добра», з яким можна познайомитися в читальному залі шкільного бібліотечного пункту.

• Хай душа буде світлою у вас
  • Й промениться завжди добротою.
  • Йдіть робити добро!
  • В добрий час! І живіть в цьому світі з красою.