Нарада Студенянського сільського голови Кирнасівського О.П.

Дата: 12.04.2019 12:26

Нарада Студенянського сільського голови Кирнасівського О.П. з представниками контролюючих органів і служб з питань забезпечення правопорядку в контрольованому прикордонному районі.

11 квітня 2019 року відбулася спільна нарада Студенянського сільського голови з представниками: Піщанського ВП Бершадського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, відділення інспекторів прикордонної служби «Студена» Могилів –Подільського прикордонного загону, громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Дозор» щодо удосконалення взаємодії з питань забезпечення правопорядку в Студенянській обєднаній територіальні громаді та підвищення ефективності застосування громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону.