Миколі Васильовичу Гоголю присвячується…

Дата: 19.04.2019 14:05

У шкільному бібліотечному пункті Студенянської Публічної бібліотеки діє книжкова виставка „Мереживо загадкової прози Миколи Гоголя”, присвячена 210-й річниці від дня народження відомого письменника – мислителя світового рівня, визнаного класика української та російської літератури першої половини ХІХ ст.

Письменник залишив у спадок рідному народові неоціненний доробок з повістей і романів, драматургії та публіцистики. Такі твори, як „Тарас Бульба", „Мертві душі", „Вечори на хуторі біля Диканьки", „Ревізор", „Вій" „Одруження", „Записки божевільного", можна поставити у ряд найвищих художніх досягнень світової літератури.

Отож завітайте до нас в бібліотеку та відвідайте виставку „Мереживо загадкової прози Миколи Гоголя". Ви почерпнете для себе багато нового та цікавого.