Відзначення Дня пам’яті та примирення і 74 річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні в Студенянській ОТГ

Дата: 11.05.2019 14:13

Фото без опису  8 травня в Студенянському Будинку культури пройшло свято-пам’яті «Пам’ять священна» присвячене Дню пам’яті та примирення і 74 річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. Згадали усіх, хто загинув на фронтах Другої світової війни, хто віддав своє життя за мир і спокій на рідній землі. З вітальним словом до жителів звернулася заступник сільського голови – Ружицька В.Г. Під час святкового заходу відбулося урочисте покладання квітів до Обеліску пам’яті.

9 травня в с. Студена біля Меморіалу Слави відбувся урочистий мітинг. Учні школи несли почесну варту біля Вічного Вогню. З словами привітань до присутніх звернувся сільський голова – О.П.Кирнасівський, начальник ВПС «Студена» - Р.Л.Пукач, настоятель місцевого храму - О.М.Маруга. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. По закінчені мітингу представники установ і організацій та жителі села урочисто піднесли вінки та квіти до Меморіалу Слави.

В с. Гонорівці відбувся мітинг-реквієм біля Пам’ятника воїнам загиблим в роки Другої світової війни. Всіх присутніх привітав зі святом виконуючий обов’язки сільського старости – Ф.Г.Солейко. Загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника.

Вічна пам’ять та слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах Другої світової війни. Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!