Оголошення про проведення громадських обговорень щодо добровільного приєднання територіальних громад

Дата: 11.05.2019 15:10

Фото без опису  Відповідно до статей 5, 81 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 29 сесії Студенянської сільської ради 6 скликання від 17.04.2015 року № 370 «Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад», розпоряджень сільського голови від 06 травня 2019 року № 63 «Про ініціювання добровільного приєднання територіальних громад до Студенянської об’єднаної териріальної громади», від 07 травня 2019 року № 67 «Про проведення громадських слухань щодо добровільного приєднання територіальних громад до Студенянської об’єднаної територіальної громади», з метою забезпечення належного розгляду питання щодо ініціювання добровільного приєднання сільський голова О.Кирнасівський ініціює проведення громадського обговорення пропозиції щодо добровільного приєднання до Студенянської об’єднаної територіальної громади суміжних територіальних громад.

Перелік суміжних територіальних громад, яким пропонується об’єднання, із зазначенням відповідних населених пунктів:

• с. Болган ( Болганська сільська рада);
  • с. Кукули (Кукулівська сільська рада)

Громадські слухання з даного питання відбудуться: 15 травня 2019 року о 15 - 00 год. у Студенянському Будинку культури с. Студена, вул. Соборна, 31.

На громадські слухання запрошуються депутати районної та сільської рад, члени виконавчого комітету Студенянської сільської ради, керівники підприємств, організацій, установ, представники громадської організації «Центр розвитку Студенянськоъ громади», жителі населених пунктів: Студена, Гонорівка, Брохвичі, Затишне, Козацьке, Палієве, П’ятихатка, Чабанове, Червона Поляна.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі за адресою: с. Студена, вул. Соборна, 42, тел. 2-45-23 або на електрону адресу: studena_sr@ukr.net із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові та адреси реєстрації особи, яка їх подає, для юридичних осіб із зазначенням найменування та їх місцезнаходження до початку проведення громадських слухань.

Робоча група з організації і проведення громадського обговорення