Міжнародний День Музеїв

Дата: 23.05.2019 14:03

Фото без опису  18 травня у світі відзначають Міжнародний День Музеїв. З цієї нагоди в Студенянському краєзнавчому музеї та Гонорівському музеї історії села проведені екскурсії для учнів 1-5 класів.

Музеї розповідають історію території, заснування і розвитку села від давніх часів до сьогодення. Усім цікаво було послухати історію свого села, легенди його виникнення, про видатних жителів, побачити стародавні предмети побуту, знаряддя праці, давні гроші. Найбільше в музеях представлена епоха 19 - початку 20 століття, період радянської влади та Другої світової війни.

Музеї допомагають входити в чарівний світ культурно – історичних надбань рідного народу. Глибокому засвоєнню рідної культури, історії як цілісності духовного життя народу – однієї із найголовніших умов формування активно – творчої особистості.