В закладах освіти Студенянської ОТГ відбулося свято «Останнього дзвоника»

Дата: 27.05.2019 15:54

Фото без опису  У цей сонячний, травневий день останній дзвоник запросив на свято учнів шкіл Студенянської громади. Особливо хвилюючим це свято для випускників, які покидають поріг рідної школи і вступають в новий етап свого життя.

На свято завітало багато гостей: батьки, рідні, друзі. Також привітати учнів із закінченням навчального року прийшли заступник сільського голови, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту, в.о. старости, керівники підприємств і установ громади.

На урочистих лінійках підбили підсумки навчального року, відзначили кращих учнів шкіл, які протягом року здобули перемоги на конкурсах, олімпіадах, змаганнях, а також показали високі досягнення у навчанні та брали активну участь у житті навчальних закладів.

Завершились урочистості традиційним останнім дзвоником, який покликав усіх на останній урок у 2018-2019 навчальному році.