Святкування Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України в Студенянській ОТГ

Дата: 27.08.2019 17:35

Фото без опису  28 років виповнилось нашій молоді державі. Це особливий для усіх день, головне державне свято – День Незалежності України.

Святкування Дня Державного Прапора України та 28-ої річниці незалежності України в Студенянській ОТГ відбулося 24 серпня. Розпочалось свято з внесення державного прапора України та державного Гімну. Учасників та гостей свята привітала заступник сільського голови Ружицька Валентина Гаврилівна, нагородила Грамотами сільської ради жителів громади за високі результати в роботі, сумлінну працю, активну громадянську позицію, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток громади та з нагоди 28-ої річниці незалежності України.

В фойє Студенянського Будинку культури пройшла персональна виставка майстрині Житкевич Ольги Федорівни «Кожна вишивка - частинка мого серця». Працівники культури подарували святковий концерт жителям громади, який продовжився дискотекою.

Так відсвяткувала День Незалежності держави Студенянська ОТГ. Дякуємо всім організаторам та учасникам свята.