«День пам'яті захисників України, які загинули»

Дата: 29.08.2019 16:38

Ми мусимо Героїв пам’ятати,
  Бо то рубець на тілі нашої землі,
  Бо наші Воїни пішли нас захищати,
  Та найцінніше віддали — життя свої.

29 серпня 2019 року – День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Наша громада вшановує пам'ять земляків, які загинули:

Дунаєвський Сергій Михайлович (20.06.1980 – 14.07.2016) уродженець с.Студена–загинув під час артилерійського обстрілу позиції ЗСУ в районі м.Мар'їнка Донецької області.

Кічмаренко Сергій Анатолійович (24.05.1982 – 14.09.2015р.) уродженець с.Студена – помер від отриманих ран.

Добрань Андрій Дмитрович (29.10.1994 – 07.02.2015р.) - уродженець с. Гонорівка – героїчно загинув під час бойового завдання в зоні АТО.

Олійник Володимир Іванович (05.09.1972 -25.2018р.) уродженець с. Студена - загинув в м.Маріуполь.

В Студенянській ОТГ проведено заходи, приурочені цій події:

В НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Гонорівка біля меморіальної дошки пройшло зібрання, в якому взяли участь сільський голова О.П. Кирнасівський, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Н.І. Королюк та колектив школи.

В ОНЗ «Студенянська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів» вшанували пам'ять загиблих героїв, поклали квіти до меморіальних дошок.

В Студенянській Публічній бібліотеці оформлено виставку до Дня вшанування пам'яті героїв АТО, які загинули.

Вічна пам'ять Героям…