Святкування Дня знань в Студенянській ОТГ

Дата: 02.09.2019 12:58

Фото без опису  1 вересня 2019 року у закладах освіти Студенянської об’єднаної територіальної громади відбулося свято Першого дзвоника.

Навчальні заклади громади гостинно відкрили двері для 25 першокласників. Сільський голова О.П. Кирнасівський, виконуючий обов’язки старости села Гонорівка Ф.Г. Солейко та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради Н.І. Королюк привітали учнів, батьків та учителів з Днем знань, з новим навчальним роком, вручили першокласникам подарунки від Студенянської сільської ради та солодкі подарунки від народного депутата Генадія Вацака.

Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!