УВАГА! проведення місячника цивільного захисту

Дата: 16.10.2019 12:19

Фото без опису  УВАГА! «Місячник Цивільного захисту»

З 17 вересня по 17 жовтня 2019 року буде проводиться «Місячник Цивільного захисту».

Головною метою місячника є роз'яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів.

В ході місячника буде проводитися:

з 20 по 29 вересня 2019 р. огляд-конкурси серед підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності на кращу навчально-матеріальну базу з цивільного захисту.

Керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності в ході "Місячник Цивільного захисту:

підготувати навчально-матеріальну базу з цивільного захисту до огляду-конкурсу; організувати виступи відповідних фахівців та працівників системи цивільного захисту; відпрацювати проведення евакуації заходів на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, уточнити і поновити плани евакуації; в ході місячника проводити роз'яснювальну роботу, пов'язану з організацією захисту населення в умовах надзвичайної ситуації.

Керівникам навчальних закладів в ході «Місячник Цивільного захисту»:

• організувати виступи відповідних фахівців та працівників системи цивільного захисту;
  • організувати виставки з демонстрацією сучасних приладів радіаційної та хімічної розвідки,
  • засобів індивідуального захисту, медичного обладнання;
  • проводити роз'яснювальну роботу, пов'язану з організацією захисту населення в умовах надзвичайної ситуації;
  • активізувати роботу із створення гуртків з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та рятувальної справи особливо в період проведення місячника;
  • провести дні відкритих дверей із демонстрацією пізнавального матеріалу з питань пропаганди здорового, активного способу життя;
  • дитячі конкурси з оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті;
  • виставки дитячих робіт з висвітлення знань з основ безпеки життєдіяльності, конкурси на кращу стінівку з відповідної тематики; відпрацювати проведення евакуації учнів, вчителів (викладачів) та обслуговуючого персоналу, уточнити і поновити плани евакуації;

Ш А Н О В Н І Ж И Т Е Л І !

Дотримуйтесь заходів безпеки на виробництві та в побуті.

Будьте обережними: на воді; під час стихійного лиха; при виявленні вибухонебезпечних предметів; збиранні і вживанні грибів; при поведінці з вогнем в екосистемах та побуті; при виявленні невідомих чи підозрілих предметів.

Навчайтесь умінню застосовувати засоби індивідуального захисту та діяти під час надзвичайних ситуацій і подій, швидко та якісно використовувати знання щодо надання само- та взаємодопомоги.

Для отримання фахової допомоги звертайтесь в консультаційні пункти з питань цивільного захисту при сільській раді.