Святкування Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 11.11.2019 16:44

8 листопада 2019 року в Студенянській ОТГ відбулись святкові заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Культпрацівників привітала зі святом, побажала усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги і особистого щастя заступник сільського голови Ружицька Валентина Гаврилівна. Кращих працівників культури та аматорів народного мистецтва було відзначено Подяками сільської ради.

Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії традицій, звичаїв та культури своєї родини, села, країни, в якій ми живемо. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності громади.