Нарада з керівниками закладів освіти громади

Дата: 28.11.2019 15:00

За участі сільського голови О.П. Кирнасівського, заступника з питань виконавчих органів ради В.Г. Ружицької, під керівництвом начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради Н.І. Королюк проведено нараду з керівниками закладів освіти та головами профспілкових комітетів Студенянської об'єднаної територіальної громади.

Під час наради обговорювались ряд питань: формування бюджетного 2020 року; упорядкування штатних нормативів ЗЗСО; щодо неухильного дотримання вимог безпечності харчування та запобігання випадків харчових отруєнь в закладах освіти; стратегія розвитку освітніх оцінювань у сфері ЗСО в Україні до 2030 року; визначення пріоритетів і цілей освітньої галузі громади.